Materiały dla prasy

 
 • 20.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 23 września w Centrum Handlowych Auchan Płock. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 03.08.2017

  Robimy ekologiczne piórniki i woreczki na wakacyjne skarby – bezpłatne warsztaty kreatywne

  Ekologiczne gadżety są wciąż na topie! Dzieci, które 5 i 6 sierpnia przyjdą wraz z opiekunami do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne”, wykonają i ozdobią ekologiczne piórniki i woreczki, które z pewnością przydadzą się do przechowywania wakacyjnych pamiątek i przyborów szkolnych. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Płock rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  „Zgadnij sobie nagrodę” - urodzinowy konkurs Centrum Handlowego Auchan Płock

  Rowery miejskie i zestawy kosmetyków są do wygrania w urodzinowym konkursie Centrum Handlowego Auchan Płock. Na wszystkich gości, którzy w dniach 10-25 czerwca zrobią zakupy na kwotę min. 50 zł w sklepach galerii, czeka szansa na zdobycie atrakcyjnej nagrody.

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Poczuj radość zakupów i ciesz się sezonem grillowym – wiosenna promocja

  Najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy! W dniach 28 kwietnia – 14 maja Centrum Handlowe Auchan Płock przygotowało dla swoich klientów wyjątkową promocję, w której do wygrania są akcesoria do grilla, niezastąpione podczas wspólnych majowych spotkań ze znajomymi.

   

  Więcej  

   
 • 19.04.2017

  Weź udział w warsztatach i bądź EKOodpowiedzialny

  Jak na co dzień dbać o środowisko naturalne? Tego dowiedzą się najmłodsi i ich rodzice, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Płock. Odbędą się tam warsztaty z cyklu EKOodpowiedzialni, podczas których uczestnicy poznają podstawowe zasady troski o środowisko naturalne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Dekorujemy stół wielkanocny – kreatywne warsztaty rodzinne

  Dekoracje wielkanocne – bajecznie kolorowe pisanki, kurczaczki czy zajączki - cieszą oczy i wprowadzają świąteczny klimat do naszych domów. Centrum Handlowe Auchan Płock zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem animatorów wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.03.2017

  Pobudka, wiosna idzie! Wyjdź jej na spotkanie!

  Zimowa aura sprawiła, że stałeś się osowiały, mniej chętny do wszelkiego rodzaju aktywności, a wolny czas wolisz spędzać w domowym zaciszu? Pobudka, wiosna idzie! A nowa pora roku to nowa energia i nowe możliwości. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Płock zaprasza w dniach od 18 marca do 2 kwietnia po wspaniałe nagrody dla zdrowia i urody! W całej Polsce do wygrania 2500 nagród, w tym 24 vouchery na wyjazdy do SPA.

   

  Więcej  

   
 • 08.02.2017

  Walentynkowe „polowanie” na prezenty czas start!

  Choć Walentynki dopiero za tydzień, warto już teraz wcielić się w rolę Kupidyna, by upolować coś wyjątkowego! Pomysłów może być wiele. W Centrum Handlowym Auchan Płock już wkrótce  każdy będzie mógł wypróbować swoje ”łucznicze” zdolności na specjalnie postawionej tam strzelnicy. Podejmij wyzwanie i ustrzel prezent dla ukochanej. Do wygrania urocze pluszowe misie. Bądź gotów! 12 lutego, godz. 12.00 czas start!

   

  Więcej  

   
 • 03.01.2017

  Przygotuj się na wieczór pełen okazji!

  Początek nowego roku i towarzyszące mu wyprzedaże to idealny czas na odświeżenie garderoby. W Centrum Handlowym Auchan Płock będzie można to zrobić jeszcze taniej! Już 5 stycznia odbędzie się tam „Wieczór okazji” pełen niepowtarzalnych promocji i rabatów, a także praktycznych upominków.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Płock ul. Wyszogrodzka 140

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty